Home 20 çatlak tedavisi 20 Çatlak Tedavisi : Tca Peeling |

Çatlak Tedavisi : Tca Peeling |

tca-peeling
tca peeling

Tca peeling çatlak tedavisi cildi koruyarak düzenli hale gelmesini sağlar ve ciltte katmanlaşan bölge düzeneği bozmadan eski haline dönerek cildin parlak haline dönüştükten sonra eski bebeksi cildinize kavuşmuş olursunuz buda sizi mutlu edecektir elbette olumsuz tüm durumları ortadan kaldıracaktır bu durum örneğin çatlak oluştuğu için giyemediğiniz göbek üstü kıyafetleri giyebileceksiniz daha rahat bikini giyebilme konusunda artık hiçbir sorun kalmamış olacaktır. İnsanlar bu tedavinin nasıl olduğunu incelemek isterler bu konuyu da aşağıda anlatmaya çalıştık peeling türlerine göre anlatım şekilleri vardır.
Tca peeling çatlak tedavisi geçmişten günümüze gelen cilt soyma ve yenilemek için uygulanan peeling türüdür. Araştırmalar sonucu bu uygulama cildin yapısını bozmadan kat kat soyulma sağlayarak gergin ve parlak bir cilt yapısına ulaşmayı sağlar. Gerilen cildi güneşten korumaya gerek yoktur tamamen güçlü bir hal alan cilt kendi korumasını kendi sağlar. Cilt yapısına göre kullanım oranları farklı olur. catlak-tedavisiÇeşitli sorunlarda uygulanan bu asit türü ilk olarak yüzeysel peeling için uygulanır. Yüz bölgesinden başlanan bu peeling ince katmansal şekilde cildi soyar. Orta derece artış gösteren bu işlem yüzde bekleme oranı azalacak şekilde kullanıma devam edilir. Derin peeling soyması daha aşırı kabuklanmaya yol açar yüz bölgesi için uygulanmaz.
İlerleyen yaş ile beraber ciltte deformasyon olması oldukça normaldir. Bu deformasyonlar ise cinsiyet, cilt tipi, genetik aktarımlar olarak değişiklik gösterebilir. Bu deformasyonlar kırışıklık ve çatlaklar olarak karşımıza çıkar. Bu yazımızda size evde tca peeling çatlak tedavisi yapmayı anlatacağız. Öncelikle bu çatlakların vücudun hangi bölgesinde ve ne yoğunlukta olduğu belirlenmesi gerekir. Daha sonra araştırma yapılıp uygun oran belirlenerek uygulama aşamasına geçilmelidir. Unutmayınız ki vücudun her bölgesi aynı hassaslığa sahip değildir. O yüzden ilgili bölgeye uygun oranı belirlemek bu noktada çok önemlidir. Uygulamaya başlamadan önce buhar etkisinden bahsedilir. Herkesin evinde buhar makinesi olmadığı için en uygun yöntem duştan çıktıktan sonra uygulamaktır. Duştan çıktıktan sonra uygulanacak bölge tahriş etmeden kurulanmalı. Daha sonra çatlak olan bölgeye kulak çöpü şişenin içerisine batırılarak ilgili bölgeye iki set halinde uygulanmalı ve arkasından nötralize sürülmelidir. Kullanım sonrasında o bölgeye çok sıcak ve çok soğuk etkilerden kaçınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir