Home 20 Tca Peeling 20 SIK SORULAN SORULAR

SIK SORULAN SORULAR

TCA ürününü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim ?

 

Tca Peeling
Tca Peeling

Ürünü teslim almadan önce kargo kutusunun veya paketinin hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol edin. Kutuda herhangi bir hasar varsa kargoyu teslim almadan ve herhangi bir belgeyi imzalamadan tutanak tutulması için kargoyu görevliye iade edin. Tutanak tutturmadan hasarlı kargoyu teslim aldığınızda, üründe tespit edebileceğiniz kusurların hangi aşamada meydana geldiği tespit edilemeyecektir.

Ne kadar kargo ücreti ödeyeceğim?

Kargo ücreti firmamıza aittir.

Teslimat adresinde bulunamazsam ne olacak ?

Kargo teslimat sırasında adreste bulunmamanız durumunda bir “Ziyaret Notu” bırakacaktır. Bu durumda siparişinizi 2 gün içinde bulunduğu kargo şubesinden sizin teslim almanız gerekmektedir.

TCA Peeling Siparişim ne zaman adresime teslim edilir ?

Amacımız mümkün olan en kısa sürede siparişlerinizin size ulaşmasını sağlamaktır. Gün içinde saat 17.00′a kadar verilen siparişler hafta içi.(haftasonu 14.00’a kadar) aynı gün kargo firmasına teslim edilmektedir. Size teslimatı bulunduğunuz ilin uzaklığına göre değişmekte olup(2 ile 3 gün) içersinde elinize ulaşır.

TCA Peeling ürününü garanti durumu ?

Sitemizde bulunan tüm ürünler yetkili bayisi olduğumuz Markaların ürünleridir. Ürün Faturası Garanti belgesi yerine geçmektedir. Tüketici Kanunu Hükümleri Geçerlidir.
Memnun kalmama ve iade durumunda TÜKETİCİ KANUNU HÜKÜMLERİ geçerlidir.

 

TCA Kimyasal Peelingi Teslimat sadece belirtilen adrese mi olmalı ?

Sitemiz üzerinde yapılan tüm gönderiler sipariş esnasında belirtilen adrese teslim edilmektedir. Dilerseniz ürünüzü kargo şubesinden de teslim alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir