Home 20 Tca Peeling 20 Tca Peeling Çatlak Tedavisi

Tca Peeling Çatlak Tedavisi

Tca peeling her ne kadarda birden fazla vücut sorununu çözüme kavuşturmak için kullanılsa da vücut çatlakları için en faydalı üründür. Bu ürün doğum sonrası oluşan çatlağı cildi gerginleştirerek dokuyu gergin hale getirip çatlağın ortadan kalkmasını sağlar. Vücut geliştirme yapan insanlarda ters bir davranış sergilediğinde kasları yırtılır ve ciltte çatlak oluşumu oluşur. Bu çatlak oluşumu pek derin ama belirgindir. Dengesiz yapılan hareketlerde buna neden olan etmenlerdir. Aşırı kilo kaybı yada bir anda kili alma cilt yapısını bozar ve derin çatlak oluşturur. İlerleyen zamanlarda bu çatlaklar insanları psikolojik çöküntüye sokabilir özelliklerde bayanlarda büyük sorun olarak görünür bu çatlaklar.

Tca peeling bu çatlaklara çözüm bulmakla birlikte cildi parlak ve gergin yapıya dönüştürerek daha gösterişli bir vücuda kavuşmanızı da sağlar. Beklenenden başka ciltte kızarma oluşma söz konusu olabilir bunun nedeni de yanlış uygulamadır. Uygulama yapmadan önce cilt yağdan arındırılmalıdır. Saf haline gelen cilde asit uygulanır. Asit bu ciltte daha kolay emilim sağlar. Emilim sağlama sonucu ciltte gerilme olur ve kabuklanma reaksiyonuna girme oranı daha kolaylaşır. Önemli olan hızlı değil de yavaş şekilde ve temkinli olan kabuklanmadır. Bu şekilde cildi tahriş etmeden sonuç sağlar.

Bir çok insanın korkulu rüyası çatlaklardan bahsedeceğiz bu yazımızda. Çatlak oluşumunun bir çok nedeni vardır. Bu nedenlerden en çok yaşanılanı kilo alıp vermedir. Özellikle spor yapan kişilerde ani kilo alıp vermelerden yada çok ağır antrenmanlar yüzünden çatlaklar oluşabilir. Buna daha düzenli ağır olmayan seviyeli bir artış ile program yazılarak yapılan spor önüne geçebilir. Yine bu nedenlerin üst sırada hamilelik geliyor. Bayanların en çok yakındığı durumlardandır. Hamilelik esnasında karın bölgesinin şişmesi ile çatlaklar baş gösterir. İşte bu çatlaklar için tca peeling kesin çözümdür.  Bu yazımızda size nasıl kullanacağınızı ve sonrası bakımı detaylı bir biçimde anlatacağız. Önemli olan çatlağın ne yüzünden kaynaklandığı ve kullanmanız gereken oranı belirlemektir. Kesinlikle göz ile temastan kaçınız. Göze değdiği zaman kalıcı görme bozukluğuna yol açabilir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir