Home 20 Tca Peeling 20 Tca Peeling Dövme Silme

Tca Peeling Dövme Silme

 

Geçmişten günümüze kadar dayanan sanatlardan vücuda işlenerek yapılan dövme sanatından ve tca peeling dövme silme operasyonundan bahsedeceğiz bu yazımızda. Dövme sanatı Mısır medeniyetine kadar dayanır ve bir çok anlam ifade eder. O dönemdeki insanların hayatlarında iz bırakan anlarını, önemli gelişmelerini ve dönüm noktası olarak tabir edilebilecek yaşadıklarını vücuda işletmeleri ile ortaya çıktığı düşünülmektedir. Günümüzde de bu mantıkla dövme yaptıran kişi sayısı oldukça fazladır. Fakat çok fazla düşünülmeden yapılan bu dövme sevdası ileride birçok sorun yaratacağının farkında olmak gerekebilir. Bu iş hayatı, özel hayatta problem yaratabilir. Örneğin iş hayatında bir mülakatta işveren veya insan kaynakları personelinin kötü bakışları atında kalabilirsiniz.

Tca peeling dövme silme birden fazla yöntemin yanı sıra iğne izi dahi bırakmadan dövmenin silinmesini sağlayacak yegane yöntemdir. Bu yöntem ciltte derin şekilde katmanın altına inerek çözüme ulaşımda birebir yöntemdir. Kullanım talimatını dışına çıkmadan uygulanması gereken bu yöntem kolaylıkla sonuç verir. Dövme silme konusunda çeşitli yöntemler arasında krem ile dövme silme yöntemi bulunmaktadır bu yöntem gerçekçiliği yansıtsa da art niyetli firmalar tarafından gerçek kötülenen kremler vardır. Başka bir yöntemde solüsyon ile silinmesidir. Solüsyon içerisinde Tca asit barındıran bir üründür. Geliştirilmiş ürün olmasından dolayı silinmede herhangi bir sorun teşkil etmeden tamamen çözüm sağlar. Uygulama yapan kişinin cilt dokusu hassas oluşu dövmenin silinmesini zorlaştığı anlamına gelmez. Dövmenin mürekkebi rohting veya çini mürekkep olabilir. Bu mürekkep cinsleri pek kaliteli olmadığından silinme etkisinin kesinleşmesini sağlar.

Tca Peeling Dövme silme uygulama süresi ayda bir kez olmalıdır, öncesinde yapılan işlem bir sonuç vermez ciltte tahriş oluşturur sadece kabuklanma reaksiyonu oluşumu dahi oluşmaz. Ana maddesi asit olan bu ürünü insanlar kullanmaktan çekinirler buda ürünün içerisinde gönderilen kullanım talimatıyla ortadan kalkmaktadır. Sorun teşkili ortadan kalktığı için bu ürün tamamen cildin eski taze haline dönmesini sağlayarak iğne izi veya dövmeden eser kalmamasını sağlar. Üzerine yeni bir dövme yapılmasında sakınca bulunmamaktadır. Mürekkebin akması söz olmamakla birlikte cildi pürüzsüz şekilde bıraktığı için ortada olan sadece çözümdür ciltte kesinlikle bir hasar bırakmamıştır. Tazeliğini koruyan cilt her dövmeye elverişli konuma gelmiştir. Renkli veya siyah renkte dövme yapılabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir