Home 20 Tca Peeling 20 Tca Peeling Satın Al

Tca Peeling Satın Al

TCA PEELİNG, TCA PEELİNG AL

Geçmişten günümüze gelen cilt dokularını yenilemekte uygulanan peeling türüdür. Tca asit yapılan cilt, üstte bulunan ölü dokuyu kabuklanma şeklinde ciltten atarak taze dokuya kavuşulmasını sağlar.

Tca asit ile cildinizde ki ölü deriyi atarak daha parlak bir görünüme sahip olabilir, kırışıklıklara, sivilcelere, çil ve akne lekelerine, jilet izi, ameliyat izi ve kalıcı dövmelerinizden kurtulabilirsiniz.

Çeşitli kimyasal solüsyonların cilde uygulanmasıyla yapılan kimyasal peeling, ciltte oluşan küçük çukurların ve izlerin giderilmesinde çok etkili bir yöntem olarak bilinmektedir.

Cilt Peelingi yıpranmış, parlak ve tazeliğini kaybetmiş ciltlerin üst tabakasındaki derinin soyularak ve dökülerek yeni bir yapılanma başlatmasına, genç ve sağlıklı bir cildin ortaya çıkmasına sebep olur.

 

TCA Oranlarıyla Kullanım Amaçları

% 10 TCA PEELİNG : Yüz ve boyun bölgesi dahil olmak üzere yüzeysel peeling için. 

% 15 TCA PEELİNG : Cilt, güneş lekeleri ve çiller için.

% 20 TCA PEELİNG : Sivilce ve doğum lekesi için.

% 25 TCA PEELİNG : Çukurlu cilt ve çatlak olan bölgeler için.(Kalın deride)

% 30 TCA PEELİNG : Ameliyat izleri ve küçük yaralanmalardan kalan izlerin giderilmesinde kullanılır.

% 50 TCA PEELİNG : Biliçli şekilde atılmış faça izleri kalıcı dövmelerin silinmesinde kullanılır.   

 

Yüzeysel Peeling Stratum korneumun soyulması, daha kalın bir epidermal tabaka oluşumunun uyarılması ile deri yapısının düzeltilmesidir. Yüzeysel soymada, Trikloroasetik asit (TCA) %10-15, solüsyonu kullanılır.

Orta Peeling Papiller ve üst retiküler dermiste harabiyete yol açarak pigment değişikliklerini, hafif-orta derecedeki kırışıklıkların tedavisini de içeren fotoyaşlanma etkilerini düzeltmede ve ayrıca aktinik keratoz tedavisinde etkili olan bir yöntemdir.Trikloroasetik asit (TCA) %20-25, solüsyonu kullanılır.

Derin Peeling Epidermis, papiller ve retiküler dermiste nekroz ve inflamasyon oluşturarak şiddetli fotoyaşlanmada uygulanan etkili bir yöntemdir. Derin kimyasal soyma işlemi için; Trikloroasetik asit (TCA) %30-50 solüsyonu kullanılır.

Nötralize

Kimyasal bağlam anlamında asit oranını baz etkisiyle ortadan kaldırılıp cildin nötr hale tekrar dönüştürülmesini sağlar.

İçerik:
Set halinde gönderilen ürün içeriği bu şekildedir.
Glikolik Asit, Nötralize Sıvı, Vinil eldiven, Disk pamuk, Nemlendirici mendil

Siparişler Aynı gün kargolanmaktadır. Ortalama 48 Saat İçinde size teslim edilmektedir.

SİPARİŞ YÖNTEMLERİ

  • Sipariş vermek İçin :0 312 969 79 62 ve 0 506 365 66 36 numaralı telefonlardan,
  • Dilerseniz sitemiz üzerinden sipariş formu ile sipariş verebilirsiniz.

Tüm Siparişlerde KARGO ÜCRETSİZDİR

Tca Peeling, Tca peeling satın al, Tca peeling nereden alınır ve Tca satın al, tca peeling fiyatı içeriği sitemizde görüntülenmektedir. . Tca Kimyasal Peeling ve peeling satın al Sipariş arıyorsanız detaylı arama yapınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir