Tca peeling ile cilt beyazlatma insanlar ciltlerini sürekli jileti türü ürünlerle temizleme işlemi yaptığı için bu işlemler cildi sürekli sürtünme kuvvetine sokarak kararmalara yol açar. Bu kararmalar pek hoş bir görünüm ortaya çıkarmaz ve insanlar beyazlatmasını istediğinden farklı yöntemlere başvurabilirler. Koltuk altı bölgesi düzenli şekilde temizlenme işlemi yapıldığından kararma net şekilde belli olur buda zarar vererek cilde karartı oluşturur. Doku zedelenmesi de aslında söz konusudur. Ciltte başka bir karar gösterecek alan genital bölge kısmıdır. Bu alan düzenli bakım dolasıyla aşırı kararma olabilir. Buda utanmaya kadar gidecek sonuçlar ortaya çıkmasına neden olabilir. Beyazlatma işlemleri sırasında dikkatli şekilde işlem yapılması gereken bir bölgedir.

tca peeling
tca peeling

Tca peeling ile cilt beyazlatma yüz bölgesinde de oluşabilecek güneş ışınları sonrası ciltte kararmalar ve lekeler oluşur korumanın detaylı yapılmaması bu yüzden kötü sonuçlar elde edilmesini sağlar. Yüz bölgesi hassas olduğundan ince doku daha kolay zarar görebileceğinden aşırı dikkat edilmesi gereken hususlardan biriside kullanım şekline özen göstermektir. Güneş ışınlarından zarar gören cilt zaten aşırı şekilde güneşten korunmak zorundadır.

Traş ve bazı etmenler yüzünden vücutta kararmalar olasıdır. Bu kararmalar en çok jilet ile epilasyon yapılmasından kaynaklanır. Bu bölgelerde jilet vurma yüzünden zaman içerisinde deri sürekli olumsuz bir deformasyona maruz kalır. Bu bölgelerin başında koltuk altı ve bikini bölgesi gelir. Bu yazımızda size tca peeling satın al ile cilt beyazlatma konusunda bilgi vereceğim. İlgili kararmış bölgeyi bu ürünü uygulayarak beyazlatmak mümkün. İlgili bölge kabuklanma sureti ile kat kat kontrollü olarak deri deformasyonuna uğrar. Her uygulamada soyulan deri iyileşerek en üste normal sağlıklı deri renginde bir yapı oluşur. Bu uygulamalarda ise kullanılan asidin oranı çok önemlidir. Gerekli araştırmalar yapılıp bilgiler toplanmadan ürün alıp kullanmak zararlı ve geri dönüşü olmayan yaralar açabilir. Uygulanan bölgede açık yara bulunmaması çok önemli. Açık yaraya kesinlikle asit süremeyiniz. Bu şekilde bir durumla karşılaştığınızda en yakın hastaneye başvurunuz. Uygulama sonrası bakım olarak da koltuk altı sürekli bir temas halinde olduğu için gerek vücut ile gerek giyilen kıyafetler ile tahriş etmemeye dikkat ediniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir