Home 20 Tca Peeling 20 Tca Peeling Sivilce İzleri Çözümü

Tca Peeling Sivilce İzleri Çözümü

Ergenlik döneminde vücudun belli şekillerde ortaya çıkan değişiklikler mevcuttur. Bir çok insanda farklılık gösterebilir bu belirtiler. Ayrıca kadın ve erkeklerde de farklılıkla göstermesi mümkündür. Cilt tiplerine göre sorunlar oluşur. Bunlardan bazılar saçta kepeklenme, vücutta kilo alıp vermeden ve ani boy uzamasından dolayı çatlaklar, sakal çıkması ve sivilce şeklinde gözlemlenebilir. Bu dönemlerde en çok can sıkan değişimlerin başında saçlardaki kepek ile vücut ve yüz bölgesinde çıkan sivilceler gelir. Kepek belli süre sonra kendiliğinden kaybolabilir. Sivilce ise kendiliğinden kaybolabilir kepek gibi fakat o dönemlerdeki psikoloji ile sivilceyi sıkmak ve oynamak iz kalmasına sebep olabilir. Bu yazımızda size tca peeling ile sivilce izleri nasıl gider konusunu anlatacağız.

Sivilce izleri ergenlik döneminde can sıktığı gibi ergenlikten sonraki dönemde de oldukça moral bozuyor. Özellikle kadınlar güzelliklerine çok dikkat ettikleri için çok fazla yöntem uyguluyorlar. Derin izler çukurlar yada yüzeysel siyahlıklar olarak karşımıza çıkıyor bu izler. Bu tür izleri silmek için tca peeling uygulaması yapmak gerekiyor. Uygulama yapmaya başlamadan önce araştırma yapılırken çok dikkatli olunması gerek. Öncelikle aldığınız firmayı iyi araştırmalı, daha sonra ise cilt sorununuza karşı uygulayacağınız oranın belirlenmesi çok önemli. Kullanıma başlamadan önce en önemli kuralı da unutmamak gerekir ki buda aktif sivilceye uygulanmaması kesinlik sakıncalıdır.

Alınacak firma ve yeterli olacak oran belirlendikten sonra ise kullanım talimatının dışına çıkılmaması gerektiğini unutmayınız. Tca peeling uygularken kullanmadan önce bir buhar etkisi ( bu etki duş esnasında oluşan sıcaklıktan kaynaklı buhar da olabilir) sonrası tahriş etmeden kurulandıktan sonra kulak çöpü ile ilgli bölgeye uygulamak. En önemli konulardan biri de kesinlikle gözle temas etmemesidir. Gözle temas etmesi durumunda kalıcı görme bozukluğuna yol açabilir. Uygulama çok dikkatli şekilde uygulandıktan sonra sonlandırıcı sıvı ile temizlenip cilt eski haline çevirilmelidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir